| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jano, no nevim. Ja otehotnela ve 42...zcela bez problemu, proste jsme se rozhodli pro dite. Ja bych tu prirodu zas tak nepodcenovala. Moje byvala kolegyne otehotnela bez problemu v 45..taky se rozhodli a slo to hned.
A to jsem teda ani nebyla na plodovce, riziko a pravdepodobnost geneticke vady mi PC vypocital jako pro vekove hranici 20tiletych~d~

Jinak k zakladelce tematu....
ty jsi samozivitelka? Pises....Nasla si novou praci, zacala stavet dum.

Jestli je to tak, tak bych si to na tvem miste rozmysela. Jestli jsi vdana a tohle cele financne utahnete bez problemu, tak to prober hlavne s manzelem.
Ale osobne se priznam, ze to potrebuje notnou davku energie. Ja po trech letech MD nastoupila do prace a byl to pekny frmol. Nastesti jsem v te praci nebyla dlouho. Doma je to pohoda, ale chodit k tomu do prace, to uz stoji tu notnou davku energie k tomu. A ani k tomu nemusim stavet ten dum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.