| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi nejsem ta pravá do tvé diskuze, ale je mi 43 a mám miminko. Strašně moc jsem chtěla před 40 ještě další dítě, byl to se mnou děs. Manžel to viděl víc z toho praktického hlediska, takže byl proti. Koupil i psa, abych se zklidnila :-) No, nebyli jsme rozhodnutí do toho jít vědomě a neplánovaně se nepodařilo. Až jsme loni na jaře řešili dost zásadní problémy s puberťákem a já si uvědomila, že tohle zažívat, až mi bude 60, nechci... rozdala jsem všechny miminkovské věcičky, řekla si, že si konečně uklidím, předěláme dětem pokoje... a byla jsem do měsíce těhotná. Teď tedy máme tříměsíční holčičku, je báječná, jsme rádi, že ji máme... ALE: mělo to být prostě o ty tři roky dřív. Těhotenství po 40, žádná sláva. Porod děs (přece jen to tělo už nemá takovou páru). A malá není v pořádku, nic vážného, ale řešíme to, doktoři, vyšetření... je to prostě vopruz. A fakt už nejsem tak "čilá" jak v 25, jsem dost K.O., ale do toho se musím postarat o ty starší, řešíme dojíždění do školy, úplné volno od práce jsem si taky nemohla dát (rodinná firma)... Teď už vím, že jsme si měli dát sakra pozor :-) Jó, mít v tom věku první dítě, protože se dřív nezadařilo, nebo mít do pauze, kdy už jsou ti velcí samostatní, nebo jakože s novým chlapem, nebo po nějaké tragedii (smrt dítěte apod.), tak to chápu a podpořím tě, ať do toho jdeš, ale takhle... Připrav se na to, že to může být fakt hodně náročné. A upřímně - jestli by to mělo být po IVF, to radši za ty peníze jedem celá rodina na super dovolenou. Možná, jestli bys na to měla "koule", by bylo lepší vzít si nějakou tu holčičku do adopce nebo pěstounské péče. To bys přišla k dítěti chtěného pohlaví bez práce a rizika a odsouzení~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.