| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

43 neni hluboko po čtyřicítce. A nevím proč se to povazuje za tak extrémní vek. Už jsem to tu asi psala, ale moje, i mužovi, babičky měli poslední dítě někdy v tomto veku. Osobně bych nesla do umělého, to asi jen kvůli prvnímu, a v tomto veku to jistě bude náročný, ale nevím, proč to odsuzovat.
Ja mam jen trosku problém s tím pohlavím. Sama mam skoro čtyři syny a dost blbe nesu to litování ostatních, ty zmučený obličeje, když oznamím, že je to kluk. Jen tak něco mě nerozhodí, ale teď jsem několikrát měla na krajíčku, když mi několik matek soucitně vysvětlilo, že vztah s dcerou je úplně jinej, že s klukama nebudu nikdy úplná matka... A co pak ty vnoučata, že jo, ty uvidím jen z metru na pět vteřin, abych je neuhranula. Takže já jsem na toto téma asi citlivější a hrozně mě to mrzí. Páč jsem přesvědčena, že je to spíš o povaze. A ještě, já nikdy nebyla vyloženě holčičí povaha, kamaradila jsem se vždycky hlavně s klukama, chlapy mam ráda a netrpím tím, že nemám dceru. Ale kdyby byla, vím, že bych si to taky užila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.