| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Umami, tak ono každé dítě to zvládá jinak, ale nápor to je asi trochu pro všechny...můžu napsat jen mojí zkušenost - když syn loni nastoupil do 1.třídy, tak já jsem zrovna ten samý den nastupovala do nové práce, pracovní dobu jsem měla od pondělí do pátku od 8:30 do 14:30 a jednou za 14 dní celý víkend od rána až do večera...Byla jsem ráda, že jsme mohli vyzvedávat syna nejpozději v těch 15h a i tak to na něj bylo až dost, družinu ze začátku moc nedával, byl už unavený a potřeboval spíš svůj klid...prvních pár měsíců mi usínal večer kolem 19h..., takže když to šlo, tak ho vyzvedávala někdy babička i po obědě...a to neměli prakticky žádné úkoly, jenom čtení a občas jsme procvičili pár příkladů nebo dva tři řádky psaní, ale oficiální úkoly nedostávali žádné... Pak jsem přešla na dlouhý/krátký týden, takže dva dny práce až do 20 hodiny - to syna obstarali manžel nebo babička a pak dva dny úplně volné, takže to jsem si dopoledne doma udělala všechno, co bylo potřeba a v poledne jsem ho mohla vyzvednout a celé odpoledne jsme měli volné a mohli jsme si dělat, co jsme chtěli, což je fakt super, ale vyžaduje to spolupráci dalších členů rodiny...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.