| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak se vidím?! No jak kdy... Nedávno jsem se v pondělí ráno při pohledu do zrcadla regulerně rozbrečela, po úpravě zevnějšku to už bylo OK :-). Já jsem typ, který je bez namalování podivně bezvýrazný, přitom se nemaluju nějak moc, mám svoje tmavé obočí i řasy, ale prostě to nestačí. Malování moc nepřeháním, skutečně (řekla bych) decentně, ale přidá mi to skutečně hodně.

Obličej teda vidím celoživotně jako nic moc, i s tou pomocí šminek jsou prostě věci, které se upravit nedají, ale dokážu se tvářit docela hezky. S postavou je to OK, trochu přebývá špek na břichu, ale velice mě potěšilo, když jsem se pohodlně vešla do kostýmu, který jsem si koupila před X lety a který je sice nadčasový, ale velikosti 38 a poslední dobou jsem měla obavy, že už to fakt nedám. A dala jsem to ~:-D!

Na fotkách vypadám většinou děsně, protože mám 99% fotek pořízených v momentě, kdy funím, nebo jsem vyfuněla jsem do nějakého kopce, fouká vítr, přešla přeháňka, jsem ožehnutá od slunka, prostě fotky z terénu. Když jsem nedávno pořizovala novou profilovku na FB, tak jsem se nechala několikrát vyfotit, abych si vybrala a i když se tam nějak moc nestylizuji, tak tam vypadám dobře. takže podtrženo, sečteno, snad to taková tragédie není ~:-D!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.