| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jo, naši taky chtěli, abych se otužovala a jezdila na tábory..Táta jako dítě nemohl, protože jejich rodinná situace tomu nebyla úplně nakloněná, takže se naši rozhodli, že já na tábory jezdit každopádně budu, zřejmě aby se ta nespravedlnost vyrovnala..A tak poslali dítě ve druhé třídě s enurézou na tábor, mezi úplně cizí děti ( podnikový tábor, ta firma měla provozovny po celé ČR, takže ze všech koutů). Musela jsem jezdit každý rok, naši ty noční nehody nějak neřešili, mysleli si totiž, že se počůrávat před dětma nebudu, že se tam "ovládnu", když už se teda neovládám doma... Mám spoustu bezva historek na téma ponížení v kolektivu cizích dětí za vydatné pomoci vedoucích. Rodičům jsem to nikdy nevyčetla, pocit křivdy a naprostého nepochopení z mé strany trval dlouho, dneska jako matka to už vůbec nedokážu pochopit. Zvládla jsem to nakonec, to jo.. A každý rok jsem říkala, že jet nechci ( máma je učitelka, o absenci hlídání vůbec nešlo). Asi tak od páté třídy jsem měla strategii třetí den ochořet bolením v krku, bolením zad...každý rok něco a zbytek tábora jsem trávila spaním přes den a čtením v noci - tím se jednak odbouraly noční nehody a jednak kolektivní aktivity. Hrála jsem volejbal, v kolektivu jsem byla ráda - ale v takovém, který si pokud možno zvolím sama...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.