| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Řezali nás jako žito, zejména mamka, ta byla při tom hysterická, otec málo kdy, protože moc s námi nebyl, ale ten byl chladně krutý. Do puberty mi to přišlo cca stejné, v pubertě jsem to od otce začala vnímat jako velmi ponižující. A pamatuji si ten slastný pocit, když jsem ve 12ti zjistila, že mám větší sílu než matka a že stačí se jí postavit a vyrvat jí to z ruky a ona se bojí mě. Své děti nebiju, maximálně jsem je několikrát za život pleskla rukou po zadku a nejstarší schytal jednu facku. Pokaždé jsem to vnímala jako své selhání, ale nemyslím, že kdo pleskne rukou své dítě jednou za měsíc po zadku, působí mu tím nějakou újmu. Psychický teror je mnohdy horší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.