| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rišulko, prostě to na tebe padlo, depka, beznaděj...jejda jak já to znám. Pokyvovala jsem hlavou u tvého příspěvku. Všude máme samý mapy, plete si obývák s ložnicí, neví kde je sporák (kamna), nerozezná mrazák a lednici, je schopnej si obléct tričko obráceně a naruby, vzít si dvoje trenky, na druhou stranu v PC naprogramuje leccos, používá linux, natáčí videa, všechno sestříhá, sestaví robotické stavebnice, z hlavy spočítá 265x147, vyhrává šachový turnaje a pak mi řekne, že chce DVA vajíčka ~s~ Bude mu jedenáct a je pro mě neuvěřitelnej. Já ho prostě obdivuju pro tu jinakost, pro to jak je empatickej a slusnej a galantní, jak mě i tátu (máme společnou péči) a sestru čistě miluje...
No co, tak sedí hodiny u map a kompu, neumí jezdit na kole, je zmatenej, ALE je táááák moc šťastnej, pohodovej, má sposutu kamarádů, učitelé ho mají fakt rádi, pro tu "čistotu" a galatnost, holky mu pořád píšou ~;)...
Sniž sama v sobě nároky, nikdy nebude jako ti ostatní...mě hrozně moc pomohlo, ne se s tím smířit, ale udělat si vnitřně z toho přednost. Naučil mě pokoře a trpělivosti. Jasný jsou dny, kdy zavrčím, že džíny přece nejsou tepláky, vzápětí ho ale obejmu a zasmějeme se tomu.
Holka, jsou daleko horší, nezvratný, fatální nemoci, zaplať Bůh za ty naše zmatence, co umí tak krásně milovat ~;)~s~ Jsou " normální" lidi, co se chovaj zákeřně a jako kreténi a i takové jsme schopny si pustit do života...
Drž se Rišulko, teď to vidíš černě a rozumím ti, ani nevíš jak, ale zaměř se na ty hezký chvíle, vyzvedávej si v sobě jeho přednosti, to dáte ~;)
A nemysli si, taky kolikrát bulím do polštáře únavou a bezmocí. Mám k tomu všemu dost náročnou práci, jak časově, tak psychicky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.