| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, dojíždělas někdy do práce autem?
já jsme jezdila 4 roky, 30 - 40 km a větší stres jsme nezažila.
V jakýmkoliv počasí ,denně, v jakýmkoliv stavu, s dětma v autě, dávat pozor hned jak vstanu. A je jedno, jestli jsem si vzala oblečení vypraný v pračce, ráno je to fakt jedno

moje babička vstávala sice se slepicema, ale jestli podojila krávu v 6 nebo v 6:10 bylo, jedno, stejně tak bylo jedno, jestli kuřeti zarkoutila krkem v 9: 55 nebo 10:05, minuty se neřešily
muy hsme na čase strašně závislí, přijít do práce o 5 minut pozdě je malér, na dlouhé trasse přitom může být cokoliv a tak je potřeba být v předstihu, vstávat o kus dřív, honit děti do oblíkání a školky v 6 ráno - to babička nemusela, budila děti, až měla v klidu připravený všechno, žádná školka, žádný stres, žádná práce, žádný kontroly nadřízených, žádný jiný povinnosti než ta domácnost a případně pole, ale na to nebyla sama, na to byli s dědou dva, on obstarával práci těžkou, dobytek, koně, ona to lehčí a domácnost, děti se tak nějak obstaraly samy
my to máme jiný, daleko náročnější
ale můžem e si za to sami, já bych nechtěla žít v 5 lidech v 1+1, suchý wc na dvoře, jedny tepláky na pole a jedny do školy, jedny boty pro tři děti, chceme víc, musíme se tomu přizpůsobit, máme víc práce, větší stres

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.