| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vaiteo,

pak je to tedy skutečně nedorozumění.

Já jsem tu původní debatu (která začala už tématem "kamarád taky rád") pochopila tak, že člověk po 20 letech zjistí, že by se mu nějaká méně standardní praktika líbila ne jen tak, že by si ji rád vyzkoušel (ale když si ji nevyzkouší, nic se nestane), ale tak, že bez ní už nemůže být (první divnost - pokud by někdo byl třeba na sado maso nebo fetiš, tak si neumím představit, že by mu to jen tak najednou "vyskočilo" poté, co bez toho 20 let fungoval zcela uspokojivě).

A druhá divnost - když akceptujem tu první (že po 20 letech najednou shledal, že bez pout a bičíku není schopen se uspokojit), že to ANI NEŘEKNE svému partnerovi a jde si to rovnou hledat jinam (to v debatě také padlo).

Ne tak, že Pepu napadne "jé, ty důtky se mi líběj, to bych někdy taky zkusil, ale Maruš by se to asi nelíbilo, protože při koukání na filmy pro dospělý to vždycky přeskakuje a tvrdí, že je to hnusný, no tak nic, tak budem dělat, co jsme dělali dosud, a já si to holt občas představím (a ani mě nenapadne hledat si na to jinou ženskou nebo občas zajít do sado maso salónu)".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.