| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
nechci se tě nijak dotknout, ale pocity, které popisuješ mám poslední dva roky, k tomu zdravotní problémy s páteří, migrény, přesto na ID nárok nemám a ani by mě nenapadlo o něj žádat. a to jsem o dost starší než ty. Aktuálně jsem ráda, že záda po lécích trocho povolila a můžu se starat o děti.

nemám to štěstí že můžu být doma... unavená jsem poslední dva roky neustále - ze svého stavu trpím depresemi. Přesto, ale fungovat musím, musím chodit i do práce.
Teď jsem měla nechtěnou pauzu čtyři měsíce a z nejhoršího jsem se vyhrabala.. ale na ID by mě to fakt nenapadlo. Přitom sama na sobě cítím, že nejedu na svých obvyklcýh 200% ale můžu max na 50% což už si všímá i okolí.

Jinak pokud ti jde jen o zkrácneý úvazek, tak na ten máš právo i v případě, že pečuješ o jedno dítě od 7 let nebo alespoň o dvě do 15 let, což určitě starší nemáš.

Jinak ad odvolání - podává se asi bych tipla prostřednictvím úřadu kde jsi žádala na ministerstvo. Můžeš nahlídnout do zprávy, takže bych určitě nahlídla a poté můžeš ještě doplnit co dalšího máš - jinak myslím, že lékaře a tak znova už nekontaktují - aspoň u PNP to tak je, vycházejí z toho, co je ve zprávě a z již doložených zpráv. Takže na toto bych se určitě informovala zda mohu doplnit a zaběhla bych za psychiatričkou a obvoďákem a vše ještě doplnila.

jinak pokud by to nedopadlo, můžeš získat aspoň statu osoby zdravotně znevýhodněné - nevím přesně kolik to je procent, ale tuším že těch 15-20 by na to stačit mohlo,.
Na ten první ID musíš mít sníženou pracovní schopnost alespoň o 33%.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.