| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, ta zakladatelka možná je trochu ezoterická, ale na druhé straně tam má pár "normálních" lektorek...a myslím si, že člověk klidně pro sebe některý ty věci může vynechat...a nadělat je, vyloženě si z toho vybrat tu techniku.
Zorvna ta paní na vidu je taková příjemná, jenže nevím, kdo to je. K té bych klidně šla.
Dělají i individuální kurzy třeba na tři hodinky, jen vysvětlit, jaké svaly to jsou a jak je jemně napínat a tak...to je myslím důležité, aby člověk necvičil s jinýma...tyhle vlastně normálně používám (samovolně) v určitých okamžicích - jsem zjistila ~:-D.

Já určitě půjdu na kurzík nebo nějakou individuální hodinu, jen ještě nevím přesně, kam.
A pak bych chtěla na kurz hormonální jógy...ta mi taky přijde fajn a potřebná (teda určitě v mém věku jo :-)).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.