| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žel je to opravdu tak, že bolest už dnes páni zubaři - upřesním ti, kteří upřednostňují peníze před pacientem opravdu neberou. Také jsem si se zuby za posledního 3/4 roku užila až až :-( Díky blbosti doktorky jsem dokonce přišla i o zub kompletně a teď řeším, kde vzít a nekrást na implantát (přitom VZP hradí kompletně stříbrnou korunku) a nebo se smířit s tím, že prostě zub nebude.
Před Vánoci mi totéž totiž řekla moje dr. že mám jít v případě bolesti k zubaři, tam kde bydlím (maloměsto) a že mě musí hned po otevření ošetřit. Ó jaké bylo moje zklamání a překvapení když mi pan zubař sdělil, že to už dávno neplatí, že by musel ošetřit někoho kvůli bolesti. Že on na pojišťovny dělá jen RTG a jinak žije z úhrad pacientů. No a mě tedy vzít nemusí. A já jsem si myslela, že Hippokratova přísaha říká i něco o úctě k pacientům... Ne, dnes je to z velké části fakt o penězích a o tom, kdo na to má či nemá. ~7~
Sama zvažuji, že s celou svou rodinou přejdeme k zubařům z Ukrajiny - na rozdíl od "našich" nemají prý problém s pojišťovnami a co slyším tak jsou příjemní, zohledňují bolest, berou lidi, kteří přijdou a práci prý odvádí úplně stejně kvalitně jako ti naši doktoři. Nebaví mě, že u stávající zubařky platím tisíce když nemusím. Hlady nezmíráme, ale peníze potom chybí na jiných místech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.