| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne - jaká propaganda? Nepleť si mě laskavě s Pelíškem a jejím pohledem na norské kauzy :-)

Ano, zajímá mě ta problematika, ale vidím věc z více pohledů. Konkrétní rodinu M. se neodvažuji nijak posuzovat, ale lze posoudit zacházení s nimi a hlavně s dětmi.
Na základě toho, protože se zajímáš, se dostaneš k desítkám, stovkám případů, kdy se BV chová jako totalitní prase a celý zájem o tuto problematiku vyvrcholí zjištěním, že to mají podložené psychologicky - vědecky, přičemž ty zrůdné teorie, na jejichž základě BV pracuje, vymyslela jediná bába, která si vlastní strašlivé dětství kompenzuje tak, že soustředěnou, několik desítek let trvající PROPAGANDOU, postavenou na pseudovědeckém základě, ničí stovky a stovky jiných dětí.
Pak se podíváš na naši politiku a s hrůzou zjistíš, že jedna z tužeb Marxové - Engelsové, až bude velká, je mít BV i v ČR a člověk, který má českým rodinám, jimž odebrali děti, pomáhat, je naopak potápí a chová se, jako by ho BV platil též za propagandu...


To jen na vysvětlenou :-)

Jinak trvám na tom, co jsem napsala. Když slyšíš zprava zleva, tak poslouchej a neptej se jiných, co vlastně slyšíš.
Dost by mě udivilo, kdybys se svým přístupem a schopností orientovat se v politice, zrovna ausgerechnet v jediném tématu nekapírovala ~;)
Zvl. když jsi ze země, kterou Rusové desítky let přímo ovlivňovali a okupovali - nebo to taky popíráš?

Můžeš mít jiný názor, můžeš si myslet, že islámští hrdlořezové jsou pro ČR větší nebezpečí, než Rusové (přestože vlivných i méně vlivných Rusů - imigrantů, a to i v politice a na klíčových pozicích nejen ekonomiky - tady máme tisíce a desetitisíce), ale to si můžeme vyměnit názory, můžeme si vynadat a ze zvořilosti si vzájemně naznačit, co si o tom myslíme, pomyslně si zaklepat na čelo a nazdar.

Ovšem referáty a přednášky opravdu ne, zvl. tam, kde jsem si jistá, že bych ze sebe dělala vola a nosila sovy do Athén. Sorry, zkoušet mě nezkoušej :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.