| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lexi, asi jsi to špatně pochopila. Já opravdu neobcházím dětská hřiště a nekupuju cizím dětem zmrzlinu. Zároveň ale také nedokážu koukat na hladové děti, kterým zkrátka omaštěné brambory k obědu nestačí a vrhají se na naše talíře. Především se ale nejprve zeptám rodiče, zda můžu dítěti řízek ..... (klidně dosaď i jiné jídlo) koupit. Kdyby on řekl že ne, budu to respektovat. To je podstatný rozdíl mezi mnou a starou paní, kterou jsi v příspěvku popsala.
Ještě k situaci, kterou jsem popisovala se zmrzlinou a dětskými lžícemi. Šlo o zájezd rodičů s dětmi, které se spolu znaly. Rodiče klidně nechali své děti škemrat u našeho stolu a jíst cizí zmrzlinu.... Co z toho vyplývá? Asi ji jen nechtěli zaplatit a samotná konzumace jim nevadila? Dost možná. V každém případě na mne vrhali nenávistné pohledy ne proto, že jejich děti užíraly naši zmrzlinu, ale proto, že já ji svému synovi koupila. Asi jsme si ji měli vzít na pokoj a nedráždit je? To je také možné.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.