| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, ale já vůbec nic neřeším. ~:-D To spíš řešíš ty.
Pouze jsem popsala konkrétní situaci, na kterou se zde vzedmula vlna příspěvků.... Následně jsem chtěla jen popsat zážitek lépe, neb o nějaká hygienická tabu opravdu nešlo. Synovi jsem koupila jiný pohár.


Já se v těchto situacích ocitám celkem často. Naposledy minulý týden, kdy jsme šli společně s jinou rodinou na večeři. Rodiče evidentně vybírali z jídelního lístku ta nejlevnější jídla, aniž by s dětmi konzultovali, na co mají chuť. Takže jedna rodina jedla pizzu za 5 euro a druhá měla na talířích grilované sépie, škeble v omáčce, chobotnicový salát a steak z mečouna. Děti, které jedly pizzu, se začaly vyptávat, co to máme na talíři a jestli to také mohou zkusit. Rodiče je od toho zrazovali, že prý jim to nebude chutnat, na druhou stranu jim ale ochutnávat nezakázali. No, chutnalo jim.
Předem podotýkám, že pokrmy se nosí na velkém talíři, ze kterého si následně nakládáš na svůj malý talířek - aneb, nikdo mi do mého talíře nesahal, děti si nakládaly z toho velkého. Když jídlo zmizelo a já z něj prakticky nic neviděla, objednala jsem si pro sebe další.
Nějak mne nenapadá, co v takové situaci dělat jiného, kromě toho, chodit do restaurace sama, jen se svou rodinou.
Já bych poté, co by mé dítě mlaskalo nad mořskou pochoutkou, objednala stejné jídlo i jemu. Že to neudělali oni, nijak nehodnotím. Jen konstatuju, že tyhle situace se běžně stávají, i když asi ne tobě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.