| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"kdybych chtěla dům s velkou zahradou a chatu, tak budu muset tý práce vynaložit asi víc, nebude-li se mi chtít, tak to nebudu moci mít."

Někdy to není jen otázka chtění. Někdy se člověku i chce vynaložit víc úsilí, ale ani to nemusí stačit.
Pár dní přemýšlím, kdy a kde jsem udělala chybu, že dneska nemám vysněný dům se zahradou v současné tržní hodnotě 10 mil. Měla jsem zvolit jiný obor, pracovat v zahraničí, nemít tři děti nebo se prostě jen "líp" vdát. Taky jsem nemusela přijít o skvělou práci (když jsem s osmiměsíčním dítětem nepodepsala HPP a na ŽL už mě nechtěli) a mohlo být všechno jinak.
Mám po 10 letech nárazové práce z domova (vysloveného příštipkaření, živil a živí nás manžel, protože děti byly hodně nemocné a hlídání nebylo a není) zase práci na plný úvazek, ale za téměř čtyřikrát méně peněz, než jsem vydělávala před mateřskou. A pokud mě něco neosvítí, abych začala podnikat a rychle se vypracovala na úspěšnou "maminkatelku" (nedávno jsem četla v jednom komentáři na FB poznámku ve smyslu, že když podnikání negeneruje 2 mil. zisk ročně, je to na houby, není to na vytváření rezerv a na důchod), tak se splnění svého snu nedočkám. Ale ne proto, že bych nebyla ochotna pracovat. Někdy prostě chtění nestačí. A to přitom nesním o vile na Barrandově nebo na Ořechovce, ale "jen" o řadovém domku na kraji Prahy poblíž metra.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.