| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Běžnej Brit Tě má za socku z Východu, pokud Tě nezná osobně."

Ano, a kdyz te zacne respektovat, stejne to nijak nezmeni jeho nazor na ostatni vychodo-evropany.
Zmenil by snad Cech nazor na vsechny Vietnamce, kdyby jeho soused delal v Praze manazerskou karieru?

Moje uplne prvni prakticke uvitani do problematiky pred 12 lety - a to jsem teoreticky byla obeznamena do ceho jdu a co mam ci nemam ocekavat:
Jeden z mych prvnim pracovnich kontaktu s klientem v mezinarodni financni instituci (ja tam byla jako jejich dodavatel sluzeb, vedla jsem velky tym lidi a rozbihala urcitou praci pro toho klienta) - zena, Anglicanka, Londyn, 30-te patro mrakodrapu, dobry den rada vas potkavam, dobry den, jak se mate atd atd ... a po chvili rozhovoru:
Ona: Aaah a odkud jste?
Ja: Z Prahy
Ona: Joo? Moje uklizecka je Polka.
Ja: Moje taky.
Usmevy zamrzli, formalnosti zustali formalnostmi na dlouhou dobu a ja si v tu chvili uvedomila "vitej v realite".

Podobnych prasaren jsem zazila jeste hodne, ale naucila se je ignorovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.