| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám to podobne.

Nebola som tam, deti by som tam cielene nevzala a ani by som ich tam nepustila napr. so školou. Mám obidve deti veľmi citlivé a súcitiace, nebol by to pre nich dobrý zážitok, ja som ako oni, stačí mi, že o tom viem a je mi z toho fyzicky aj psychicky zle. Ani mne ani mojim deťom by myslím nepomohlo nejako viac prijať, pochopiť a v sebe spracovať tak veľkú krutosť, tým že si to pôjdeme pozrieť. Úplne stačia knižky a nejaké všeobecne známe fakty, nemusíme pozerať na hromadu detských topánok, zubných protéz či lebiek aby sme pochopili čo za hrôza sa diala.

Pozorujem že dcera teraz v 16tich, číta veľa o holokauste. K narodeninám si veľmi želala knižku Denník Anny Frankovej (prečítala j, ale ja po nej nie som schopná siahnuť). Ak by dcera prejavila vlastný záujem tak by som jej na takýto "výlet" urobila doprovod (max. po bránu, viac nie som schopná absolvovať).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.