| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído, nepovažuju tábor za dobrou příležitost k osamostatnování dětí, vlastně žádnou douhodobější hromadnou akci. Na něco takového bych poslala akorát dítě, které už takové věci dává. A ani ten nejpečlivější výběr nezaručí, že se něco nestane. Ta moje první ošklivá zkušenost je z tábora, který i po letech hodnotím jako velmi vydařený. Akorát jsem měla tu smůlu, že obětí šikany jsem tam byla já. Nebýt toho, že tam byla povolená v půlce jedna návštěva a naši to ze mě vytáhli, tak se na to nepřišlo.
Abych řekla pravdu, bohužel jsem asi nezažila žádnou obdobnou akci, na které by k šikaně nedošlo. Hádám ovšem, že naprostá většina zúčastněných o tom neměla ani páru a připadalo jim, že vše bylo v pohodě. Maximálně těch pár divných týpků se chovalo divně, ale oni jsou divný vždycky, že jo. No, já to věděla, buď jsem byla oběť nebo jiný outsider, se kterým jsem se dala dohromady, protože jsme na sebe tak nějak zbyli. S dospělýma jsme o tom nemluvili, na přímé dotazy odpovídali, že je vše v pořádku, neměli šanci, jen někdo, kdo dítě dobře zná, si mohl něčeho všimnout. Být vedoucím, tak to beru tak, že možný kontakt dítěte rodiče, je pojistka proti takovýmto situacím, dítě jim spíš něco řekne. Myslet si, že by to vždy poznali, je značná hloupost a podcenění situace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.