| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejezdila jsem a ani mě to nenapadlo. ~a~

Naši za mnou přijeli jednou, bylo to fiasko. ~t~

Bylo mi 6, první tábor. Přijeli, ale my zrovna měli nějaký atraktivní program, tak jsem jim řekla, že nemám čas, že by mi oddíl odešel do lesa a já bych přišla o zábavu. ~d~

Táta řekl něco jako "Tak si jdi", což asi mělo znamenat "Nechoď", to jsem nepochopila a šla jsem. ~3~

Matka za mnou běžela loukou, ale jak měla vyskoké podpatky, utekla jsem jí a schovala se u zdravotnice, to byla taková moc fajn starší ženská. ~s~

Matka pak ječela "Martinko, Martinko" a kopala do vedlejších dveří jak šílená. ~a~

Já proklouzla a zmizela v tom lese. Naši odjeli, vlastně mě chtěli vzít domů, protože předpokládali, že se mi stýská: jako tradičně jsem nesplnila jejich očekávání. ~n~

Celý tábor o tom mluvil ještě dva dny, ostuda strašná. ~:(

Nejhorší bylo, že po návratu domů se mnou matka nechtěla mluvit, babička byla při ní, děda řekl, že holt nejsem žádná princezna, což mě mrzelo nejvíc. ~7~

Další rok mě matka nikam nechtěla pustit, že se jí odcizuju, ale táta ji ukecal, tak jsem zase jela. ~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.