| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stýskala jsem si tu nedávno. S vůněmi mám léta problém. Ještě jsem nenašla takovou, která by byla fakt "moje". Jen se blížím, víc či míň. A už jsem tak zoufalá z hledání, že jsem si sedla, napsala složení (hlava, srdce, základ) u 10 svých oblíbených vůní a snažila jsem se najít co nejvíc styčných bodů. Moc to nešlo. Často se mi jako základ objevovaly cedr, santal, pižmo a ambra, srdce kosatec a jasmín, hlava bergamot a tangerinka. Jenže to je pro nalezení té pravé vůně málo. Zkoušela jsem i na Fragrantice hledat podle složení. Vyplivlo mi to vždycky hlavně vůně, které jsou v běžných parfumerkách k nesehnání (a tedy je nemůžu očichat). Nejradši bych se zavřela do nějaké laborky, čichala a míchala. Musí existovat kombinace, která mi bude sedět, vonět mi a vonět na mně tak, že se se zájmem otočí, kdo projde okolo.

Schválně, jestli mi někdo dáte tip na krásnou vůni, když budete vědět, že doposud se mi líbí:
Mania od Armaniho (bohužel už se skoro nedováží), Chanel Chance, Boss Femme, J´Adore (Dior), Chloé Chloé, Gucci Premiére, Cerruti 1881, Guess Seductive, Michael Kors Sexy Amber, LˇOccitane Jasmín & Bergamot.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.