| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko,

za 3 měsíce se Ti nestane asi nic, i kdybys jedla cokoliv, ale těch 5 tisíc jsem si nevymyslela já, ale lidi, kteří tomu rozumějí mnohem líp než já.

Pokud jsem to nepochopila úplně špatně, tak jsme se nebavili o výsledné bilanci jako o rozdílu mezi příjmem a výdajem (což je OK) , ale o tom, že by měla daná osoba pozřít za den jen 2 000 kJ (což je strašně málo a pochybuji, že by to kterýkoli odborník schválil).

"A Kudlo, nebyla jsi to ty, kdo tu dost vehementně tvrdil, že kdo říká, že "tloustne z vody"
sní ve skutečnosti víc, než spálí, a že k hubnutí stačí přijímat míň, než vydávat, akorát si baculky nechtějí připustit, kolik toho ve skutečnosti snědí? No, tak já holt spálím jen 4800 kJ, tak si víc dát nemůžu. To je celé i podle tebe."

Byla jsem to já a trvám na tom, ale nevím, jak je to v rozporu s tím, o čem se teď bavíme? Tvrdím jen, že "ubrat" tak, aby si tím člověk neublížil nebo nenastartoval jo-jo efekt, lze jen do určité míry, a že je dobré to vědět a být trpělivý a ne chtít všecko stylem "včera bylo pozdě/. Ty 4 kg by zakladatelka shodila za měsíc v relativní pohodě a hlavně udržitelně - proč se to snažit za každou cenu "dorvat" 2x tak rychle, když to tak fungovat nemůže?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.