| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, budu ráda za všechny vaše názory. Koncem minulého roku jsem měla opakované záněty dělohy a opakovaně antibiotika. Je mi 42let, mám dvě děti a tak jsme se s mojí dr.(která je fakt skvělá)dohodly na hysterektomii - laparoskopicky. V pondělí nástup, v úterý operace (sám pan primář)..a začaly problémy. na JIPU velké bolesti i přes morfin, pokles tlaku na 60/30 převoz na sál a další laparoskopie..v břiše 1,5litru krve (dostala jsem 4transfúze).Pak znovu JIP a další den převoz na pokoj..zde 4dny a stále mé stížnosti na poměrně velké bolesti..prý psychické:))I přes teplotu a mé výslovné přání mi odmítli udělat CRP(pro zjištění ufekce v těle) a poslali mě domů. Doma po 4hodinách velkých bolestí a teplot jsem si udělala testy CRP sama( dají se už naštěstí koupit)a podle výsledků zjistila velkou infekci. Zavolala jsem si rychlou a prosila o převoz do jiného města..to prý nemohou. V nemocnici arogantní dr..že mě před pár hodinami pustili domů, nemá mě co bolet /břicho na pohmat měkké jako celou dobu) a že si mám vzít taxi. Ukázala jsem mu foto CRP na mobilu milostivě mě tam nechal, CRP 420..ultrazvuk ukázal velké abscesy v břiše. Další opět laparoskopická operace ač jsem prosila o klasický řez a pořádnou kontrolu břicha. Odsraněn vaječník, který byl celý zhnisaný. Pak na Jip, tam kolaps a konečn převoz na chirurgii, kde RTg i CT a 6hodinová operace. Celé břicho plné hnisu(ledvina, absces na játrech atd..).Pak 21 dní na JIPU.. na kyslíku, dreny z břicha, centrální katetr. Přidal se výpotek na plicích, který nešel odstranit punkcí, protože jsem nevydržela sedět, omdlévala jsem. Zachránili mi život. Učila jsem se znovu sedět, chodit v chodítku atd. Domů jsem se dostala po 6týdnech, pak si ještě dva měsíce píchala injekce..Psychicky i fyzicky hrozný:(((Myslím, že udělali chybu, že mě nezajistili antibiotiky a neudělali aspoň CRP test.Podali byste žalobu za zanedbání lékařské péče??Díky za názory..
p.s.Nechala jsem si poslat výpis z pojišťovny..Kdyby se první "banální"operace povedla stálo by to cca 32000Kč, takhle půl milionu.
A stížnost zvažuji z důvodu, že dcera studuje zdravotnický obor a možná bude časem právě v této nemocnici shánět práci. Jinak bych ji už podala..jsem s dětma sama a pracovní neschopnost byla veliká a stále mám velké bolesti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.