| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V životě bych neopustila WC bez umytí rukou, ale že bych si před fakt každým jídlem šla umýt ruce, to určitě ne. Zrovna nedávno jsme byli taky u tety na obědě. Doma jsem byla na WC, umyla jsem si ruce, pak jsem cestou držela kabelku, několik klik od dveří a od auta. Jako stoprocentně jsem nějaké bacily nasbírala, ale tu polévku a řízek jsem pak do sebe neházela rukama. Kdybych si měla FAKT důsledně mýt před jídlem ruce, tak asi umřu hlady. Například jedu po práci něco zařizovat, zdržím se, tak si koupím v pekárně nějakou housku, kterou jím, bože! - rukama. Předtím jsem držela v práci kliku od dveří, klíče (plné bacilů), madlo v trolejbuse, peněženku a peníze (tuny bacilů a mikrobů) a pak si těma fujtajblovýma rukama odtrhávám kousky pečiva, abych nepohoršovala veřejnost tím, že se na ulici dávím houskou. Se divím, že s tímto režimem jsem se při poměrném slušném zdraví vůbec dožila svého věku. ~l~ Není to s těma rukama už trochu obsese? Jak to dělali naši předkové, když si na poli vybalili svačinu? Vlhčenýma ubrouskama to asi neřešili...
Svynko, to není nic proti tobě, jsi můj oblíbený nick, ale když mezitím ještě čtu, jak někdo dává ručník po jednom sprchování do špíny a v tričku zaveze dítě rána do školky a pak už ho na sebe víckrát nedá, tak si myslím, že jak se v minulosti umíralo na nemoci ze špíny, tak my zas vymřeme na přehnanou hygienu. Nebo vyčerpání vodních zdrojů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.