| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Binturongg,

já aktivně střílím přes 30 let, ano, od dětství. Nikdo mě k tomu nevedl, nevychovával, prostě jsem potkala vzduchovku (jako snad každý z naší generace na nějakém tom táboře, dni dětí nebo závodě brané zdatnosti). Už jako dítě jsem byla výborný střelec. Psala jsem to tu už tolikrát, ale hrůza jde ze mě až teď? S věkem se jen rozšiřují možnosti, jaké zbraně můžeš používat. Pokud máš být schopná je používat, musíš chodit střílet na střelnici, jinak jsi nebezpečná sobě i okolí. Když chodíš střílet na střelnici, zbraň si tam buď půjčíš, nebo máš vlastní. Když máš vlastní a jdeš střílet na střelnici, protože mimo ni střílet nesmíš, musíš mít zbraň u sebe, nesmíš ji nechat bez dohledu. Tak to říká zákon. Takže z lidí, co dodržují zákony jde na tebe hrůza, jo?

A víš co, boj se. Až jednou tobě nebo někomu rupne v bedně, třeba mu vědomí, že někde kolem je nějaká Delete nebo jí podobní, co nosí zbraň, zabrání tu svoji pozvednout ve strachu, že by se do něj taky někdo mohl trefit.

Všude kolem tebe jsou stovky lidí se zbrojákem, co ctí zákony a tedy mají u sebe zbraň. A právě to, že to nevíš, je známkou, že ten zákon dodržují, protože zbraň se nosí skrytě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.