| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý.Slušný zážitky za jeden den.... :-) Já dnes měla jen jeden, ale taky stál za to. Pobíhala jsem po hypermarketu jako divá, zkoušela kde co a najednou slyším na celou prodejnu z amplionu svoje jméno a vyzývají mě, ať se dostavím na informace. Nechápala jsem, kde vzali moje jméno, co se děje, jak mě může někdo v cizím městě znát a děti už malý u sebe taky nemám, aby ke ztraceným chudinkám vyvolávali maminku. A v tu chvíli mi došlo, že nemám kabelku! Tak už mi to bylo jasný. Ještě štěstí, že jsem neměla ani čas se stresovat ze ztracený kabelky, protože jsem to zjistila až když mě vyvolávali. Došlo mi, že jsem jí zapomněla v kabině, v kabelce veškerý doklady, klíče, mobil, peníze.... Já byla v tu chvíli tak šťastná, že jsem měla kliku na poctivýho člověka, že tu kabelku v pořádku hned odevzdal na informace. Tomu neznámému MOOOC DĚKUJU!!!

PS. Chvíli předtím vyvolávali rozhlasem "tatínka XY, aby se dostavil na informace" a já si v duchu říkala, jak je dobře že se nám nic takovýho s dětma nikdy nestalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.