| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já musím říct, že nejsem žádnej úplně slušňák.
Mám děti 14, 9 a 6.
14 letý sprostě nemluví vůbec a nemluvil nikdy, což teda u jeho vrstevníků je dost výjimka.
ve školce cosi pochytil, něco ve stylů blbce a idiota, velice rychle ale opustil.

dvě mladší děti nijak výrazně sprostě nemluví, ale protože aktuálně u nás prakticky denně sedí před barákem tři maminky, které mluví ve stylu kur*a, pí*a, vo*le, kre*téne, debile.. atd.. před mlaýma dětma i mezi s sebou, tak občas nějaké slovo donesou..

občas si řeknou blbečku, občas řeknou do prdele.
U nás doma je ale krabička, do které musí každý z rodiny za sprosté slovo dát 5 Kč, včetně nejmladšího. Zavedla jsem ji po tom, co mě začínalo štvát, že nosili sprosté výrazy z venku domů.
Osobně mi na tom nic frajerského nepřijde, paní učitelky u nás ve školce takové mluvení netrpí.
Syn od kamarádky je stejně starý jako můj nejmladší - tedy necelých 6 a on teda mluví sprostě ...
rýmuje.. člověk řekne nějaké slovo .. a on zarýmuje.. ale sprosté.. anebo prostě jen běhá po hřišti a křičí na celé sídliště doprdele, doprdele, doprdele..
mě to přijde dost ošklivé, když jinak velmi šikovné, hezké, chytré dítě a velice malé dítě mluví takto hrubě.
Tak když je u nás a použije slovo, které je pro mě už moc, tak ho upozorním na to, že u nás se takto nemluví a je klid.

ale jinak my jsme jako děti taky sprostě mluvily, ale v životě bychom si to nedovolily před dospělýma, to by mi jedna přilítla, až by mi hlava ulítla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.