| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Del, takže taky jistota žádná :(
já mám teď zástup za MD, ale jako AP, takže doufám, že těhotenství dobře dopadne a že během roku něco najdu

já už nutně potřebuju stabilní práci, práci takovou, abych využila zbytky toho, co si pamatuju ze školy, proč jsme vlastně studovala

když vidím, že na gymplech u nás učí Ing a MVDr a spousta dalších míst na školách je pokrytá lidma tohoto vzdělání, včetně základek, tak mě to neskutečně štve, ti lidi mají odchozený (to se nedá řáct vystudovaný) ped. minimum, jako moje příbuzná, a učí., i na těch zákaldkách
přitom učitel 2. stupně na 1. učit nemůže, dokud nedodělá 3 roky buzerace

Teda na druhou stranu musím říct, že mě překvapilo, že jako AP mám téměř stejný plat jako učitelka, mám to v místě bydliště, takže co jsem dřív jezdila, i loni, to je akorát en rozdíl, jenže samozřejmě potřenuju prachy, ale já chci i nějaký uplatnění ve svým věku a to fakt jako AP nebudu mít :(

ale aspoň mám poprvé smlouvu na 12 měsíců, ode dneška :))
se slušným platem
dojedu na kole, mámk to asi 3,5 km, to se dá i pěšky z práce

má to spoustu pozitiv, ALE...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.