| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kupuju si nové kolo, poprvé, dosud jsem jezdila na retro favoritce, která je starší než já (30+) ~f~ Děti mají krásné moderní horáky, tak bych k nim ráda nějak zapadla a taky se už trochu bojím o životnost původního kola, aby se pode mnou někde nerozpadlo. Jen tedy potřebuju kolo, které nevyžaduje údržbu (krom dofoukání kol a setření prachu - to zvládnu). Nikam do servisu jezdit určitě nebudu. Právě z toho důvodu jsem si rozmyslela kolo s diskovými (kotoučovými) brzdami- ty prý vyžadují časté seřizování a podobně. navíc jsem zvyklá na klasické čelisti, jezdit budu z 95% po asfaltu, takže by to pro mě stejně asi nemělo význam.
Teď ještě váhám nad odpruženou přední vidlicí- vypadá to dobře, ale musí se to nějak mazat nebo jinak udržovat? Má to vůbec význam při ježdění po cestě?
Na moje předchozí kolo opravdu 20let kromě mě nikdo nesáhl a já jsem jen před sezonou nebo potřeby dofoukala kola, občas nahodila spadlý řetěz a utřela od prachu. Píchlou duši mi vymněnil / zalepil muž (ale víc mi s kolem neudělá). Proto potřebuju nějaké "bezúdržbové" kolo, které může stát půl roku v garáži a pak sednu a jedu.
Máte kola s odpruženou vidlicí a pojí se s tím nějaký nutný servis? Nebo s čím a proč případně jezdíte u kol do servisu?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.