| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono někdy může být problém i v malé informovanosti. Loni jsem udělala chybu, že jsem poslala děti na mastňácký tábor jenom na základě doporučení sestřičky z ordinace a na základě toho že kolega slyšel, že to tam je dobrý". Doteď se biju do hlavy. Obrovský tábor, chatky, bazén atp. a mí dva skautíci tam byli jak prodaní. Ještě první noc mi volala totálně vystresovaná holka, že tam nevydrží, že se bojí holek v chatce, že když šla za vedoucí, tak ji seřvala a že se jí bojí taky atp. Pro mě to byl šok, protože normálně jezdí na 3 týdny do lesů, týden z toho mají puťák a spí pod smrčkem a nikdy problém nebyl. Jeli jsme tam a převzali si dvě děti - kluka s modřinama okradenýho o oblíbenou hračku (plyšáka), holku s věcma načuchlýma cigaretama (spolubydlící s vědomím vedoucí v chatce kouřily) a poučenou, že do konce tábora ji kluci naučí, jak se "to" správně dělá...
A hlavňák mi při předání řekl, že mám přecitlivělé děti, které patří do lesa a na tento typ tábora nepatří a že se skautíkama jsou vždycky potíže...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.