| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chceš říci, Z+2, že jsem naposledy sportovala, když jsem dělala před 30 a více lety závodně gymnastiku?
Dle tvé definice jsem od té doby nehnula zadkem, resp. nesportovala jsem, neb nezávodní gymnastika, atletika, turistika, plavání (pod vedením profíků), skoky do vody, cykloturistika, kondiční kulturistika (jak se tomu tehdy říkalo), aerobic atd. atd. sporty nebyly a nejsou, neb jsem o nic nesoutěžila?

No, dobrý - takže sport je pouze to, co se provozuje závodně nebo profesionálně...

To si zapamatuju a musím sdělit svému drahému, který jezdí na kole po horách 80-120km na jeden zátah 1-3x týdně, že je houby sportovec ~t~ ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.