| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuju za moc milá slova.
Jo, smetánka mě nevelkoryse štve. Momentálně sama váhám mezi tím, zda tatínkovi dívat zpětnou vazbu v podobě replik dětí na jeho adresu+nechat děti telefonovat jejich stesky večer jemu (což obrátí proti mně, že je poštvávám. Blbost! Stýská se jim(, nebo mu dopřát přepych čistého svědomí, že je vše ok a děti jsou v poho. Nejsou.

Ale třeba rodina.cz mi pomohla hodně. Číst např.schematičnost reakcí odešlých tatínků na adresu opuštěných matek....to jednoho uklidní a necítí se jak looser:-)


Nevím, zda někdy může přijít satisfakce. Spíš se obávám, že se tatínek poučí a po 40.dozraje, založí nové hnízdečko s novými dětmi, kde nová, gravitací a kojením fyzicky neopotřebovaná ženuška, slízne můj pot, krev a slzy....a bude to fungovat. Protože třeba problémy budou pak taky, ale uvidí se, že půbvodní žena nebyla tak děsná, ale co už..... Mým dětičkám bude event.prozření k prdu. :-)

ˇAle, pardon za plevelení tematu, nerada jsem zaplavila frustrací tolik prostoru.:-) Právě:je to silnější. Jen jsem chtěla poukázat, že ani tady (ivf x hyperprotektivní matky x označení "moje"děti) to třeba není černo bílé a matka s "mýma"dětma nemusí být mstivá slepice, používající děti jako zbran. Je to blbě, ale nezavrhovala bych matku a viděla spíš toho "zraněnýho" člověka v ní

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.