| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono se nejedná o ty otázky jako takové, jako spíš o zásah, hrubý zásah, do něčeho soukromí, a nejen to, ale i zjednodušování věcí. Ty lidi si ani snad nevudomjí, jak moc je nevhodné, to je jako bych:

a nechybí ti sex? / jak to máš doma s manželkou často?
a proč si nehledáš chlapa? / proč si nehledáš milenku?
a proč si raději neužíváš? / proč neš*káš holky když můžeš?
vezmi si výstřih a chlapi ti s tím pomůžou / vezmi si obtáhlé kalhot a ženský ti pomůžou
a není ti smutno bez chlapa? / a není ti to blbý být pořád s manželkou?
ty máš fajn zadek, radost pohledět / ty máš fajnou bouli na nohavicích, radost pohledět
už jsi mi říkala, jak ti je fajn bez chlapa, já to nechápu, copak jsi na holky? / ty máš ale blbý otázky, nebudeš ty nakonec blbec?

a tak dále. jakoby sama ženská byla veřejné téma, veřejný majetek, dokud se s někým nespáruje, aby nevyčnívala, sice s kýmkoliv, ale hlavně, hlavně spárovat. o tom, že bych si měl vzít krátkou sukýnku, a že mi s tím chlapi helfnou (oprava věcí, vrtání apod.), jsem slyšela několikrát. opravdu, někteří mají štěstí, že nesbírali zuby po zemi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.