| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

chápu tě, také jsem nejvíce bála před třetím porodem. Jediné mé přání bylo, aby mimino už bylo v postýlce a já si ho mohla kdykoli zkontrolovat. Panickou hrůzu z porodu jsem teda neměla, chtěla jsem rodit přirozeně resp. vaginálně, sekce je pro ně nepřítel číslo jedna. Takže už v poradně jsem měla jeden monitor horší než druhej, ale ne zas tak hroznej, aby mě řízli hned. VOlila jsem opiáty jako analgezii, bylo to fajn, akorát porod byl dost rychlý, tak ze mně nestihly včas vyprchat, takže jsem byla docela sjeta, ale vzpomínky mám je pěkný. Kdybych rodila po 4. chci zase vaginální a od příjmu hned rajský plyn. Zmírňuje úzkost a tlumí bolest a nikdo se nemůže vymlouvat, že něco nestihl, jako u epidurálu. navíc si ho můžeš dýchat i u šití. Na rozdíl od opiátů, který když ti pustěj do žíly, tak prostě kolujou, ten rajskej plyn můžeš přestat inhalovat kdykoli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.