| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ale proč to dotčené osoby tak prožívají? To mě zajímá."
Tak konkrétně kamarádka byla zaskočená. Je zvyklá na ledacos, ale kritika oken ji tak překvapila, že dala sousedce prostor odplout zpět domů.
Paní sousedku neznám, asi jsem ji při návštěvě kamarádky nezahlédla, ale podle zkušeností soudím, že má nějaký problém a ulevuje si směrem ke slabším jedincům, což nemocná kamarádka v této chvíli je.
Existují 2 druhy zajímání se o druhé.
Jak píšete, Vaši sousedku Vaše jednání obtěžovalo, ale situaci jste si vysvětlily.
Pak jsou ty druhé případy, kdy to není sousedovic starost, ale přesto strkají čumáček do věcí, do kterých jim nic není.

Když jsme se s manželem kdysi dávno nastěhovali do našeho domečku, vešla pár dní poté do vrat jedna ze starých sousedek se slovy, že se jde podívat, jak to u nás vypadá.
V prvním okamžiku jsem byla zaskočená a nevěděla, jak zareagovat, protože jsem se v té situaci ocitla poprvé. Bylo mi 20 a kousek a na takové důvěrnosti jsem zvyklá nebyla, přemýšlela jsem, jak sousedku slušně vyprovodit (vyhodit).
Ve druhém okamžiku situaci vyřešil náš pes, který se do domku přistěhoval od rodičů s námi. Zatímco se nás 40 kg pes řítil ze zahrady k nám, sousedka se vyřítila ze vrat.
Pak už jsem věděla, co na tyto situace říkat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.