| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím, co napsat - dlouho jsem neviděla, tak špinavá okna, aby mě to nějak zaujalo a nutilo přemýšlet o tom, proč si je neumyjí.
Já sama myju okna dle toho, jak zvládám - absolutně vůbec nemám stanovené, že třeba musí být na celém domě umytá všechny okna, sítě... Ano, snažím se je umýt - aspoň v přízemí před domem před Velikonocemi a Vánoci, ale horní patro opravdu nechávám na to, až na ně dostanu chuť případně až mě opravdu zaujmou, že by potřebovaly umýt.
A jinak tolerance nepořádku v domácnosti (vyjma oken a venkovních prostor) - když je člověk nemocný, tak je logické, že má jiné priority, ale pokud jsou v domácnosti práce schopné děti, manžel, třeba babička, tak myslím, že minimálně porovnat, uklidit povalující se věci, vysát, vytřít a setřít prach se dá ~d~
Mám kamarádku, která nemá úklid nikdy na pořadu dne, takže běžně tam vídáme binec - mají dva velké psy v domě... děti mají příkaz po příjezdu od nich svléknout vše co mají na sobě a dát to rovnou k pračce. Mám ji ráda, takže k nim jezdíme a na nepořádek ji opravdu neupozorňuji, ale i moje děti občas komentují nepořádek dcery v pokojíčku oné kamarádky - přitom je to už slečna, která by taky mohla mamince pomoct - jenomže tam jsou opravdu jiné priority no. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.