| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky.

Ono to je ale strašně těžký, obejmout a "mazlit" (byť přeneseně) někoho, kdo se vůči Tobě v danou chvíli vymezuje odmítavě a skoro nepřátelsky, a dává Ti najevo, že o to nestojí.

Já nejsem kontaktní typ a to, že mi na dětech záleží, dávám najevo spíš "skutky služby", vyslechnutím... dělá mi problém objímat i někoho, kdo o to stojí, ale pokud mě ten dotyčnej "odstrkuje", tak moje reakce je dost silně "nevnucovat se", protože jsem i jako dítě zažila takové ty pusinkovací a objímací tetičky a přišlo mi to děsivě slizké, takže moje přirozená reakce je "když nechceš, abych na tebe šahala, budu to bez řečí 100% respektovat", a naopak mi to bude vyhovovat, protože sama jsem hodně nekontaktní a když někoho objímám, tak je to proto, že si myslím, že to potřebuje on a tak se přemůžu, pokud mi on dá najevo, že to nechce, tak to plně chápu, protože to mám sama stejně, a nemám jak poznat, jestli on to náhodou nemá "hozený" jinak a když říká "nešahej na mě" tak tím vlastně nemyslí "obejmi mě"." ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.