| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám za sebou něco podobného před 3 lety - a musím říct, že uspěšně :-) Takže si troufnu napsat, co funguje mně:
Nesmím se připravovat o oblíbené hříšky, u mě typicky čokoláda. Jinak mám pocit odříkání a to dlouho nevydržím. Takže pouze omezit, já jsem i v období diety měla po obědě aspoň 2 čtverečky čokolády. Kdybych milovala colu, našla bych nějakou malou sklenku (třeba jen deci) a tu si dala. Další možnost je motivační - tedy třeba za každých 10km na kole nebo půlhodinu cvičení nějaká malá odměna (spočítat tak, aby odcvičené kalorie byly od kus větší než ty přijaté z odměny ~;) )
Cvičení - musím si dopředu říct třeba: v pondělí odpoledne posiluju, ve středu plavu a v pátek jedu na kolo. Pak to zařadím do programu jako každou další povinnost a už neřeším, jestli dneska jo nebo ne. Když nad tím totiž začnu přemýšlet, často zjistím, že se mi vlastně nechce nebo je škaredý počasí nebo potřebuju dělat něco jiného a je to v pikách ~a~~:-D
Ale teď už jsem naštěstí trochu jinde, na endorfinech (o kterých jsem tvrdila, že se mi vůbec nevylučujou) jsem už slušně závislá a hýbu se intenzivně prakticky denně, takže se můžu cpát dost nezřízeně a nic se neděje ~k~
Držím palce ať se taky podaří, lenora je nejhorší nemoc ~;)~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.