| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodinová, při panice ze ztloustnutí, to jsem přestala na pár měsíců skoro jíst, ale jak dlouho se to dá vydržet, pokud jím ráda, celou dobu jsem se těšila, až zhubnu třeba 5 přebytečných kilo a najím se~t~. Cesta do pekel~;), k obezitě. Kdysi stačilo kvůli 5 kilům nejíst chvilku, pak se to protahovalo a dneska hubnu 5 kilo klidně i rok.

U mě to nebylo kilo za měsíc nahoru, za rok 12 kilo, u mě to bylo 10 kilo nahoru, 5 dolů, do půl roku 15 nahoru. Já jsem nežila nijak pravidelně, abych mohla říct, vynechám/přidám jednu lžičku cukru a dva chleby denně a do roka je nějaký výsledek. Já jsme buď nesladila vůbec nebo hodně, to samý s jídlem. Až se teď už nekolik let učím jíst nějak pravidelně, v určitý časy, jako normální lidi. Byla jsem schopná jíst třeba ráno v 6 a pak až odpoledne v 5 po práci, ale hodně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.