| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Otázka spíš pro matky puberťáků, případně dospělých dětí.
Rozjíždí se boj o místa v kroužcích a já letos hodlám podržet výtvarku a step a odolat 16 dalším, kam naskakují kamarádky a dítě z opojení nad setkáním po prázdninách má dojem, že by mělo chuť taky chodit. Já mám naopak dojem, že letos (5. třída) by měla stabilizovat školní výkon.

U starých dětí (doba kroužkového pravěku) vydržel jeden kroužek po dobu dětství, z něhož do jisté míry těží dodnes (hudebka, rybaření) a to tak, že volně preludují na různé nástroje a chlapeček si občas zajede na ryby a při svazu chytá pytláky.
Co vaše děti, jak se na nich projevily ty angličníny, aerobiky, keramiky, ping pongy?

Zajímají mě normální děti, nikoliv výrazné talenty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.