| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn (19) zjistil, že kolektivní sporty nemá rád (pozemní hokej) a že mu vyhovují ty individuální (karate a bouldering). V karate byl velmi šikovný, ale má k tomu i vysoký intelekt. proto se rozhodl nenastoupit kariéru vyhazovače (mistr světa by z něj asi nebyl), ale rozhodl se pro dráhu experimentálního fyzika. Vedl ale jako trenér děti; snad něco podobného najde i v Praze (jde tam studovat). Lezení a členství v Klubu cestovatelů ho vytáhlo do přírody - takže zrovna teď tahá svoji dívku po horách. Obecně pohyb potřebuje (běhá, posiluje).
Hudbu - nejdřív nenáviděl a brzy opustil (flétna v 1.třídě). V 15 si koupil basu a naučil se základy. Takže je schopen základně doprovodit.
Kroužek deskových her ho taky ovlivnil - dodnes si s námi rád zahraje (a rád vyhrává - naposledy nás podrtil v Zeměploše).
Keramika ho neovlivnila (alespoň ne tak, že by si chodil modelovat). I když na nižším gymplu vyráběl modely pro hru Warhammer a dnes si trochu přivydělává počítačovou grafikou
Účasti v diplomatických simulacích ho naučili prezentovat.

CCa do 5.třídy jsem mu kroužky navrhovala já. Na gymplu už věděl, co chce. Nebránila jsem mu nikdy v ničem. Jen jsem apelovala na to, aby neflákal školu (obzvlášť v sekundě, kdy měl dvě čtyřky).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.