| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dokážu si představit, že děti "odložím" (já to tedy neberu jako odkládání, abych se jich zbavila, spíš jako poskytnutí jim jiné možnosti) klidně na celé léto, kdyby tedy bylo kam.

Už jako malé rády jezdily s příbuznými a k příbuzným, netoužily nijak extra být vysloveně s námi. Já zase nemám pocit, že bych je tím zanedbávala, věnujeme se jim dost během školního roku, sice s nimi nejezdíme po výletech ani neprovozujeme nějaká pravidelné aktivity, ale zase s nimi sdílíme ten čas jinak a toho času není tak málo, jako je obvyklé, když musí oba rodiče chodit do zaměstnání a nemohou si svůj čas tak úplně řídit sami...A ony si pak ty příbuzné užijí o to víc, protože s nimi dělají to, co my doma ne, je to pro ně vzácnější a hodně si to užijí.

Navíc naše a jejich představy trávení léta se dost liší. Ony milují vodu, chození po horách, aquaparky a lanová centra....já to s nimi absolvuju, ale jen proto, abych jim to poskytla. Pro mě je ideální trávení léta buď na cestě v autě někde v chladných oblastech, přičemýž mě baví právě to vezení se autem a sem tam zastavit, prohlédnout, jet dál, povídat si o všem možném, sem tam projít třeba obchod nebo ulice, kde není žádná památka a nic pro turisty a tak...prostě se jen dívat na život kolem sebe....a to je něco, co by naše holky dost zprudilo, ani přes veškerou snahu je něčím zaujmout na cestách autem jsme je nedokázaly naladit na koukání z okénka...
Muž by zase přes léto nejradši dohnal všechnu práci doma, na kterou přes rok není čas, nechce se mu z baráku, takže když už někam jede, tak také jen proto, aby něco poskytl dětem, ale neužije si to. To ještě tak tu cestu tím autem, ale musí přijít ve vhodný okamžik, jak návrh, tak realizace...No a to už pro naše holky vůbec není, celé léto se pinožit kolem domu...

Takže jo, klidně bych děti rozposílala na tábory (ne proti jejich vůli), po příbuzných, rozstrkala je, kam se dá, a já bych si mezi tím chvíli válela šunky, chvíli něco dělala na baráku, chvíli cestovala, chvíli chystala něco do školy...a ano, klidně celé léto....léto nám nějak na ty společné věci tak, aby si je užili opravdu všichni, nevyhovuje ~d~.

Ale teď už je to stejně jedno, není kam děti dávat (na tábor chce jen jedna, příbuzných minimum), holky se přiblížily věku, kdy bude jednodušší je nechat samotné hospodařit doma, když bude člověk někam chtít jet, tak je to jen taková teorie.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.