| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, v diskuzi, na kterou podle svého vyjádření reaguješ, se nepsalo nic o obludnosti a ani o "ani týdnu bez dětí".
Osobně to mám tak, že od doby, kdy děti jezdily na třítýdenní tábor (velice rády, teď už jezdí jako vedoucí), tedy od 6 let mladšího syna, jsme byli 3 týdny bez nich a jeli cca na týden na dovolenou, na kterou by ony nechtěly (do hor, na kola apod). Nejeli bychom k moři, protože jsme věděli, ze by tam chtěly taky a bylo by jim líto, že nejedou také.
Charakter naší práce nám dovolil zbylé prázdninové týdny trávit s dětmi.
Do té doby, než byli oba na táboře, jsme je občas nechávali u prarodičů, ale nárazově a krátkou dobu, dva tři dny. O celý týden jsme nestáli a jedni rodiče nám to dokonce nedávno vyčetli.
Vůbec nám nevadilo, dokud to tak bylo, že děti máme "na krku" celé prázdniny, bylo to hezké.
Teď jsou děti velké a my jsme s mužem jezdili 14 dní na motorce po Polsku až k moři. Bylo to skvělé taky.
Všechno má svůj čas.
V původní diskuzi jsem se pozastavila nad popisem situace "matka měsíc a půl u baru u moře, děti odložila celé prázdniny u babičky". Vyvolalo to ve mně dojem, že tito rodiče nestojí o to trávit se svými dětmi o prázdninách žádný čas a ano, děti, o které rodiče o prázdninách nestojí, lituji.
Situaci, kdy některé děti raději stráví celé prázdniny u babičky, aniž by toužily být alespoň trochu s rodiči, považuju za nestandardní a myslím, že v takové rodině to není úplně v pořádku.
Netěší mne, že z toho uděláš " Reaguji na to, že týden bez dětí někdo považuje za obludnost".
Ale to je asi riziko psaného projevu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.