| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já jsem si užívala ta miminka, tak do roka a půl, když jsem ke třem čekala čtvrté, moc jsem si přála, aby opět byla dvě...

Nejhůř jsem snášela předškolní věk, protože jsem nedokázala sdílet jejich zábavy, nebo jo, dokázala, ale prostě mi nevadilo, když to na nějjakou dobu ode mě někdo převzal a byla jsem ráda, že je jich tolik a vlastně mě ani moc nepotřebují k té hře, takže jsem je dovedla, dovezla, pobyla s nima, sem tam poradila, jak se nepřizabít při lezení tam nebo onde....ale právě třeba na cestovací dovolené to nebylo ideální období, v tu dobu byl pro ně ideální ten babičky dům s bazénem a jeho bližší i vzdálenější okolí.

V mladším školním věku bylo společné moře (trpěl tatínek a to někdy doslova, mívá reakce na sluníčko), oddělené ty cesty do Británie.

Teď už se dá skoro cokoliv, ale chybí prostředky a na jedné straně i ta chuť.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.