| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to ten prožitek, ne nadstandard. Peníze jsou jen jedna veličina či proměnná, existují i jiné a pro leckoho více podstatné či vzácné. Pro mě momentálně čas. Že si užívám, bych řekla např. o čase bez dětí, když jsou na prázdninách, a to i přesto, že nejdu relaxovat do sauny a na koncert, ale klohním doma marmeládu a suším křížaly. Užívám si, že při tom nemusím poslouchat a řešit ničí hádky ~k~. Ale jindy si zase užívám čas s dětmi (jen se zrovna nesmí hádat). Užívám si krásného počasí, pohledu na krajinu cestou do vsi, dobrého jídla, to jsou prožitky v přítomném čase, nějak si nespojuju "užívání si" s penězi. Kdybych měla peněz víc, než mám, nechala bych si ušít boty a dali bychom dětem do pokojů drahou přírodní podlahu, možná bychom více a dále cestovali, ale nemůžu říct, že by mi stávající cestování po vlastech českých a moravských připadalo nějak deficitní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.