| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ten tvůj úvodní příspěvek a tohle k tomu, to je můj muž. Kolikrát po sobě ani talíř neodnese.
A ještě nechal děti kolikrát jen tak běhat na zahradě.
Je to sice z hlediska úklidu náročné a beze mne by regulérně shnil, ale stojí mi za to s ním být a mám ho ráda i po skoro pětadvaceti letech.

Čím je to kompenzované?
Je chytrej, vtipnej, povídáme si, je úžasně pozitivní a neotřesitelně sebevědomý, dětem se věnoval (a věnuje, i když jsou dospělé)nedokonale chlapským a zároveň svým nezaměnitelným způsobem nadstandardně, je praktickej, šikovnej, stará se o technické věci typu byt a auto, vydělává mnohem víc než já :-) a díky tomu mohu dělat svou málo placenou milovanaou práci, má rád zvířata i mně... toho by bylo!

Když to tak po sobě čtu, asi si to vytisknu a podívám se na to vždycky, když ho budu chtít za ty fousy na umyvadle, neumytou vanu a špinavé fusekle všude možně zabít ~:-D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.