| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

... které pro nás většinou v příšerný podmínkách vyrábějí lidé z třetího světa mi připadá docela málo pochopitelné.
Tak za prve sa tie podmienky zlepsuju, plus sa dane krajiny nieco ucia. Ale, samozrejme, nemusime tam vytrabat nic dovtedy, kym ich vlady prestanu byt skorumpovane a zamestnanci budu zarabat priemernu europsku mzdu. Dovtedy sa mozu zivit pestovanim ryze a deti prostituciou.
... O to víc, že třeba já (nevím jak ty) nic převratného nevynalezla, takže to vnímám jako chlubení cizím peřím a asi šťastnou náhodu, že jsem se narodila zrovna tady.
Aspon som vdacna za to co dokazali a nepyskujem a nehladam kazdu chybicku na tom, co sa im nepodarilo idealne.
...A byla by to moje vina stejně, jako je teď moje zásluha to, že tak žít nemusím.
Nevsimla som si, ze by tu niekto vydaval nieco niekomu za vinu. Akurat som si dovolila pochvalit snahu predkov, aj ked ako vidim, je to demode a chvalit sa bude zenska obriezka a 40-rokov dozitia ( aj kvoli tomu, ze Ta zavrazdi sused, podla ktoreho nie si prava veriaca toho isteho nabozenstva). Ale s teplou vodou a 24 hodinou sluzbou na centralnom prijme sa dobre pyskuje na to zlo, co Ti to umoznilo a clovek sa citi byt lepsim, vsak? ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.