| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Při silném dešti je potřeba jet pomaleji (někdy o dost), každé auto a řidič "dá" jinou rychlost. Nové neojeté pneumatiky taky udělají hodně, i u starého auta. Nevjíždět do vyjetých kolejí plných vody. Když už auto začne plavat, dát nohu z plynu a držet volant lehce, auto se chytne. Hlavně nebrzdit! Když vidím, že se přes silnici "valí" voda - dám nohu z plynu předem. No a jezdit připoutaná, ujistit se, že mám pás řádně zapnutý :-)

Já mám staré auto a jeden čas "plavalo" každou chvíli i při mírnějším dešti, myslela jsem, že je to vlastnost starého auta, ale když jsem pořídila úplně nové kvalitní pneumatiky, začalo držet na silnici mnohem lépe, i za sucha. Byla bych je pořídila už dřív, staré pneumatiky přitom měly dobrý vzorek, ale už měly nějaké roky za sebou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.