| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já sem nakonec chodila od roku kluků do práce, ale i tam jsem úplně sama, uklízím domácnosti, takže sama a sama. ale takhle sem vypadla tak 1x-2x týdně na pár hodin. pozitivní bylo, že muž s dětma byl, jinak chodí pozdě večer, já sem teda často došla unavená jak kotě, ale to k tomu holt patří. já co se týče tý fobie z lidí, postupně sem si vytyčovala cíle, kam půjdu, co udělám atd, takže teď už docela funguju, ale když sem unavenější než normálně, nesnesu ani chlapa, aby se mě dotkl, to se při vyhejbání na chodbičce sem schopná uhnou raději do vedleší místnosti, takže je jasný, co se mnou asi pak dělaj cizí lidi

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.